BG 2005/017 – 453. 01.02.01 – 04 Projesi „EDEN STRANCA: Ekolojik tarım uygulanması ve çevre koruması yoluyla Stranca – Yıldız’ın ekonomik gelişmesi ”
PHARE Cross-Border Cooperation Programme Bulgaria – Turkey 2005


 

 

PROJE HAKKINDA BİLGİLER

Son 15 yılda ilk defa, hükümete bağlı olmayan bir işveren kuruluşu – Yambol Ticaret-Sanayi Odası – başarılı olarak aday olup belediye yararına proje kazanmıştır. Yambol Ticaret-Sanayi Odası, Bolyarovo Belediyesi’ne, doğasına, iş hayatına ve nüfusunun yararına projegerçekleştirecektir. “ Bulgaristan – Türkiye sınır ötesi işbirliği 2005" PHARE (FAR) programının çerçevesinde olan " Stranca dağı bölgesinde sabit gelişme teşviği için grant şeması " Yambol Ticaret-Sanayi Odası’nın projesi , „ EDEN ( Cennet bahçesi ) STRANCA : Ekolojik tarım ve çevre koruması yoluyla Stranca – Yıldız’ın ekonomik gelişmesi ” adlı olup yüksek değer kazandı ve gerçekleştirilmesine başlandı. Proje, Bolyarovo Belediyesi ile Kırklareli Ticaret Borsası’nın ortaklığı ile gerçekleştirilmektedir.

 

Bu internet platformu BG 2005/017–453.01.02.01–04 Projesi

„EDEN STRANCA: Ekolojik tarım uygulanması ve çevre koruması yoluyla Stranca – Yıldız’ın ekonomik gelişmesi ” çerçevesinde geliştirilmiş olup AB’nin “Bulgaristan - Türkiye” sınır aşırı işbirliği PHARE programının mali desteği ile gerçekleştirilmektedir.

İçeriğine dair tüm sorumluluk Yambol Ticaret ve Sanayi Odası’na aittir. Hiçbir şekilde Avrupa Birliği’nin tutumu olarak kabul edilmemelidir.

Last update on 28.11.2008